Volné pracovní místo  Přípravář/ka stavební výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • příprava stavební výroby

Požadujeme:
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, spolehlivost, loajálnost
  • asertivní chování, příjemné vystupování, důslednost, komunikativnost
  • znalost rozpočtování
  • znalost MS Office - zejména programu Excel
  • schopnost vyhledávání na internetu
  • trestní bezúhonnost
  • znalost programu Pohoda, AutoCAD, Callida - případně jiné rozpočtové programy výhodou

Nabízíme:
  • možnost uplatnění svých profesních zkušeností a dovedností
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost stravování v areálu naší firma s příspěvkem zaměstnavatele
  • mladý přátelský kolektiv

Nástup možný ihned.
Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2017