Volné pracovní místo  PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK EMS LIBEREC

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 15 780 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • výkon činností úředníka PMS daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení
specializace na zajištění provozu elektronického monitorovacího systému (dále jen EMS) v soudním kraji
  • součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zajištění agendy EMS
  • zakládání a editování údajů monitorované osoby v informačních systémech
  • nastavení parametrů monitorovacího programu u monitorované osoby (pachatele)
  • cílové zaměření a nastavení parametrů fungování EMS, činnosti spojené s instalací a deinstalací koncového zařízení v místě bydliště klienta
  • párování koncového zařízení s monitorovanou osobou
  • řešení bezpečnostních a provozních incidentů EMS ve spolupráci s příslušným vedoucím případu
Požadujeme:
  • ukončené vysokoškolské magisterské studium ve společenskovědní oblasti
  • bezúhonnost
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
  • ochotu strpět práci v pohotovostním režimu o víkendech
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • ochotu cestovat
  • pozitivní vztah k technice
  • uživatelskou znalost MS Office, Word, Excel, Power Point
  • schopnost pracovat v týmu
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • odolnost vůči stresu
  • ochotu vzdělávat se
  • technické dovednosti jsou vítány
Nabízíme:
  • pracovní úvazek HPP
  • platová třída 9, po zkušební době 11, po osvědčení ve zkušební době osobní ohodnocení, po ukončení kvalifikačního vzdělávacího kurzu 12. platová třída (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
  • rizikový příplatek
  • práci na dobu neurčitou po úspěšném absolvování 3 měsíční zkušební doby a úspěšném absolvování kvalifikačního vzdělávacího kurzu
  • zařazení do specializačního a dalšího odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • stravenky
  • pravidelné pracoviště: středisko PMS Liberec, místo výkonu práce: Severočeský soudní kraj
přátelské a podporující pracovní prostředí
  • zázemí stabilní organizace
Další informace:
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb., zasílejte nejpozději do 4. 7. 2017 na email: použijte odpovědní formulář
nebo na adresu Probační a mediační služba, Velká Hradební 484/2, 400 01 Ústí nad Labem, do předmětu uveďte VŘ - pracovník EMS.
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení, které se uskuteční dne 13. 7. 2017 ve středisku PMS Liberec, nám. Dr. E. Beneše 585/26, 460 01 Liberec. Před přijetím budeme vyžadovat reference na pracovní zkušenosti uchazeče.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2017