Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
-zodpovědnost za implementaci výrobního procesu;
-nastavení výrobních rutin;
-správa dokumentů pro výrobní proces;
-kontrola dokumentace týkající se nových nástrojů;
-podpora výroby a neustálé zlepšování výrobního procesu
Požadujeme:
-SŠ vzdělání/vyučení v technickém oboru , min. 2 roky praxe (nejlépe na obdobné pozici);
-technické znalosti - čtení technických výkresů, manuální zručnost, znalost svařování
-znalost programů AUTOCAD, Inventor, 3D kreslení)
-zkušenost s programování robotických zařízení typu – Motoman, ABB, Fanuc a Kuka
-organizační schopnosti, AJ na komunikativní úrovni;
-uživatelská znalost MS Office
Nabízíme:
-práce s moderními technologiemi pro výrobu sedačkových rámů;
-zázemí stabilní mezinárodní společnosti;
-možnost karierního růstu v automotive průmyslu, mobilita napříč závody Faurecia po celém světě;
-zajímavý benefitní balíček - příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění, jazykové kurzy
-získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu;
-práce v mladém a dynamickém kolektivu
Kontakt: zájemci zašlete životopis na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.7.2016