Volné pracovní místo  procesní inženýři-technologové

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
. Zavádění nové výroby, nových výrobních postupů a realizace vzorkování
. Zpracovávání technologických postupů a související výrobní dokumentace
. Navrhování uspořádání pracovního místa
. Optimalizace výrobních procesů s cílem minimalizace výrobních nákladů
. Spolupráce s oddělením údržby na tvorbě předpisů TPM
. Spolupráce při tvorbě nákladových kalkulací a při tvorbě rozpočtů
. Kontrola dodržování technologické kázně a kvality vyráběných dílů
. Řešení preventivních a nápravných opatření k zamezení výroby zmetků a výskytu zákaznických reklamací
. Řešení a odstraňování problémů při běžné výrobě
. Spolupráce při výběru a hodnocení dodavatelů nástrojů, zařízení a služeb pro potřeby výroby
. Spolupráce při zaškolování pracovníků výroby
Požadujeme:
. VŠ vzdělání technického zaměření
. Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
. Praktické zkušenosti se zaváděním výrobních technologií ve strojírenské výrobě
. Znalost principů štíhlé výroby – 5S, Lean 6 SIGMA, MUDA, SMED
. Základní praxe v konstrukci (AutoCad, popř. jiný SW - Pro/Engineer apod.)
. Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
. Samostatnost, flexibilita, preciznost, rozhodnost, ochota nést zodpovědnost
. Odolnost vůči stresu, systémovost, analytické myšlení
. Uživatelská znalost práce na PC
. ŘP sk. B
Nabízíme:
. Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti orientované na Lean Manufacturing
. Moderní technologické vybavení
. Možnost profesního rozvoje a seberealizace
. Příjemné a bezpečné pracovní prostředí
. Zajímavé finanční ohodnocení
. Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
. Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru
. Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem
Místo výkonu práce: Karviná
Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody
V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář
Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle použijte odpovědní formulář .
použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - grafické programy
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2016