Volné pracovní místo  Prodavač / prodavačka značkového zboží

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 142 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: TRAVEL FREE, s. r. o., Rožany č.p. 150, Šluknov.
Požadavky:
Není důležité vzdělání nebo praxe, rádi vás všechno naučíme, němčina není podmínkou, ale její znalost vítáme a finančně odměníme, oceníme komunikativnost, spolehlivost a vstřícnost.
Náplň práce:
práce na pokladně, pomáhat zákazníkům s výběrem sortimentu, starat se o správné vystavení zboží a jeho doplňování, účastnit se produktových školení.

Výhodou je i pravidelné plánování 12h směn s možností úpravy rozpisu v případě potřeby.
Kontakt: Telefonicky v době 9-19 hod., e-mailem, osobně na adrese prodejny

Benefity

  • Jiné výhody - zajištění dopravy do zaměstnání, stravenky, firemní slevy na nákup zboží
  • Zvláštní prémie - Mimořádné odměny

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017 do 31.5.2018