Volné pracovní místo  Prodavač Autodílů na prodejně v Ústí n.Orlicí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká:
Práce na plný úvazek v zavedené firmě s patnáctiletou tradicí v přátelském kolektivu prodavačů autodílů, příjem a prodej zboží, dohledávaní a objednávání autodílů. Pracovní doba od 6:30-17:15 hod. (směny dle rozpisu) a každou druhou sobotu od 7:30-11:45 hod.
Požadujeme:
bezúhonnost, vstřícné jednání, ochotu pracovat a zdokonalovat se, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
Benefit: nákup autodílů a autopříslušenství pro osobní potřeby za velmi zvýhodněnou cenu.

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - Windows
  • Práce s PC - jiné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - znalost konstrukce motor.vozidel, ochota pracovat a zdokonalovat se

Požadované vzdělání

  • Automechanik, technické práce v autoservisu

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016