Volné pracovní místo  Prodavač/ka motorkářského vybavení a náhradních dílů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Hledáme SCHOPNÉHO, PRACOVITÉHO A KOMUNIKATIVNÍHO kolegu/kolegyni na pozici PRODEJCE motorkářských doplňků a náhradních dílů na prodejně Motoshop MCF ve Slušovicích

Náplň práce:
Obsluha zákazníků na prodejně
Vystavování prodejních dokladů
Kontrola cen a doplňování zboží na prodejně
Práce na PC
Pracovní doba Po-Pá 9:00-13:00 a 14:00-18:00

Základní požadavky:
Příjemné reprezentativní vystupování v osobním styku se zákazníkem
Aktivní, pozitivní a profesionální přístup k zákazníkovi
Ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Zkušenost s maloobchodním prodejem výhodou, ale není nutná
Kladný vztah k motosportu a osobní zkušenosti s jízdou na motorce jsou vítány.

Zaměstnanecké výhody: stravenky.

POZN: Zájemci se hlásí osobně, tel. nebo e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Prodavač/ka motorkářského vybavení a náhradních dílů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Silvie Mrhalová z M.C.F. cz, s. r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Prodavač/ka motorkářského vybavení a náhradních dílů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.