Volné pracovní místo  PRODAVAČ/-KA VE VINOTÉCE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRODAVAČ/-KA VE VINOTÉCE
  • PP na dobu neurčitou; nástup od 16. 10. 2016, resp. dle dhody
  • Mzda a pracovní doba: hrubá mzda 18.000 - 22.000 Kč, dle dosaženého obratu; pracovní doba: 9:00 - 21:00, dle rozpisu směn
  • Náplň práce: prodej vína a doplňkového zboží zákazníkům, objednávání zboží; poskytování informací a poradenství zákazníkům; práce s počítačovou pokladnou; komunikace s firemní centrálou mailem či telefonicky; práce s finanční hotovostí
  • Požadujeme: vyučení nebo praxe; vysoké pracovní nasazení, dobrý zdravotní stav; orientace na zákazníka; týmová práce; pečlivost a samostatnost; znalosti o víně nejsou podmínkou, ale jsou vítány
  • Nabízíme: zázemí prosperující společnosti; příjemné pracovní prostředí; zdokonalení znalostí o víně; zaměstnanecké benefity, zaměstnanecké slevy, stravenky
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
  • Kontakt: Životopisy zasílejte výhradně na adresu: použijte odpovědní formulář Do předmětu e-mailu napište: "HRADEC KRALOVE".
DO VÝBĚRU ZAŘADÍME POUZE ŽIVOTOPISY ZASLANÉ E-MAILEM!!!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 16.10.2016