Volné pracovní místo  ASISTENT/-KA PRODEJE - VEDOUCÍ OBCHODU SE SPORTOVNÍM OBLEČENÍM

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

ASISTENT/-KA PRODEJE - VEDOUCÍ OBCHODU SE SPORTOVNÍM OBLEČENÍM
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup dle dohody, turnusové služby
  • Náplň práce: komunikace se zákazníky, aktivní prodej, poradenství, aranžování zboží; práce na pokladně a PC; úklid prodejny a společných prostor; příjem a ocenování zboží.
  • Požadujeme: min. vyučení, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, zodpovědnost a ochotu pracovat, časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost
  • Nabízíme: měsíční hrubou mzdu + odměny
  • V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář Do předmětu e-mailu uvádějte: asistent/-ka prodeje Hradec Králové

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.3.2018