Volné pracovní místo  Prodavač / prodavačka kantýny

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 000–15 000 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář

Práce na poloviční / zkrácený úvazek /DPP/DPČ (vhodné i jako přivýdělek pro důchodce nebo rodiče na MD).

Požadujeme:
  • SOU
  • přesnost a pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
  • zajištění prodeje v závodní kantýně
  • odpovědnost za řádné vedení pokladny a pokladní knihy
  • provádění měsíční inventury zboží v kantýně
  • práce s hotovostí
  • práce v jednosměnném režimu.
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • výkonnostní a motivační odměny
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Benefity

  • Dovolená navíc - + 2 dny Sick days
  • Zvláštní prémie - výkonnostní a motivační odměny
  • Jiné výhody - příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2027