Volné pracovní místo  PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TŘ z:13/2/2024 a:4/3/2024
Náplň práce:
  • zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
  • práce na pokladních systémech
  • vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb
  • poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností
  • poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
  • přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
  • přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží
  • inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží.
Požadujeme:
  • předložení výpisu z RT
  • zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
  • praxe v oboru.
Nabízíme:
stravné, telefonní paušál, stabilní zaměstnání.
Kontakt emailem.

Benefity

  • Jiné výhody - stravné, telefonní paušál

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 4.3.2024

Máte zájem o nabídku PRODAVAČ/PRODAVAČKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jolana Pilchová z Slezské uzeniny, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.