Volné pracovní místo  Prodavači potravinářského zboží

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
zajišťuje provoz prodejny, prodej zboží, obsluhu zákazníků a pokladny, doplňování zboží a udržuje čisté prostředí prodejny.
Požadujeme:
  • dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost.
  • znalost cizích jazyků výhodou
  • možnost nástupu co nejdříve výhodou
  • platný zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů
  • nekuřácké pracoviště
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • vyučení v oboru prodavač výhodou - nebo praxe v prodeji
Nabízíme:
  • kvalitní a dlouhodobou pracovní pozici v solidní, zavedené a dynamicky se rozvíjející firmě.
  • práci v nové, moderně vybavené prodejně/stánku v obchodním centru Vaňkovka
  • nadstandardní mzdové podmínky v závislosti na dosažených výsledcích:
  • Nástupní plát je 90,-Kč za 1 hodinu. Po skončení tří měsíční zkušební doby plat je 100.-Kč za 1 hodinu a individuální odměny podle tržeb a výkonu práce.
Poznámka: nejdříve nutné zaslat životopis .Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář Pracovní doba: PO - NE 9 - 21 hodin, krátký – dlouhý týden.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016