Volné pracovní místo  Prodavači smíšeného zboží

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 19 700 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Heřmanův Městec
NÁPLŇ PRÁCE: zvedání břemene nad 20 kg
POŽADAVKY: schopnost pracovat pod tlakem, znalost vietnamského jazyka výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dotovaný oběd

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle v pátek od 14 do 16 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Sokolská č.p. 799, 538 03 Heřmanův Městec. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.6.2022

Máte zájem o nabídku Prodavači smíšeného zboží?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Van Tuan Nguyen z T & P anh anh market s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Prodavači smíšeného zboží

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.