Volné pracovní místo  Prodavači v prodejně maso - uzeniny

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 000–12 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
  • Prodejna RABBIT Trhový Štěpánov, Říčany u Prahy, Olivova 116/7

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:
Pracovní náplň:
  • prodej masa a uzenin
  • prezentace zboží, udržování čistoty v prodejně a dodržování standardů společnosti
Požadavky:
  • vyučen v oboru prodavači nebo min. 3 roky praxe v prodeji masa a uzenin
  • dobré komunikační schopnosti
  • trestní bezúhonnost
  • průkaz pro práci v potravinářství
Nabízíme:
  • práce ve stabilní společnosti působící na poli maloobchodu více než 15 let
  • mzda 10000,- Kč - 12000,- Kč v závislosti na výši tržeb
  • nástup srpen 2016

Zaměstnanecké výhody:
  • naturálie, podnikové poukázky

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016 do 28.2.2017