Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Prodavač Zlín

Volné pracovní místo Prodavači

30.7.2016
JOSPO a.s.
Místo pracoviště
tř. Tomáše Bati 1740, Otrokovice, 765 02, Otrokovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Čtyřsměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
Náplň práce: vybalování a doplňování zboží na prodejně, práce na pokladně, obsluhovaný úsek, hmotná odpovědnost
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky v době od 8:00 do 14:00 hod.

Podobné nabídky práce

Brigáda
Firma GATE, obchodní řetězec se sortimentem módního oblečení, hledá pro prodejnu v Zlín Centro, Malenovice šikovnou brigadnici/ka
aktivní
Prodejci nábytku a bytových doplňků
Práce pro silnou nadnárodní společnost, moderní prostředí, skvělý team Pouze seriozní a příjemné vystupování Práce v moderním obchodě- včetně práce o víkendech Výhody: stravenky, slevy na zboží a služby, výkonnostní prémie, možno ...
XLMX obchodní, s. r. o. třída 3. května 1300, Zlín Plný úvazek
týden
Pokladní na čerpací stanici
Požadovaná vlastní doprava, výhodou je znalost práce s pokladním systémem. Vstřícnost k zákazníkům a firemní loajalita. Výhody: příspěvek na stravu, slevu na palivo
KM - Lutonský, s.r.o. 13, Lutonina Plný úvazek
týden
Prodavači do prodejny Tabák - Tisk
Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, dlouhodobost spolupráce. Nabízíme klidné a čisté pracovní prostředí.
PressMedia, spol. s.r.o. Dr. E. Beneše 1914, Otrokovice Brigády, Brigády
týden
Obsluha čerpací stanice
Náplň práce: prodej zboží a pohonných hmot přes pokladnu, obsluha terminálu Sazky, prodej PB láhví, doplňování zboží. Požadujeme: zodpovědnost, vstřícné vystupování, praxe v obchodě, denní - noční směny. Výhody: prémie k platu, st ...
Richard Králík Broučkova 5294, Zlín Plný úvazek
týden
Skladníci - řidiči VZV
Práce pro silnou nadnárodní společnost, moderní prostředí, skvělý team Pouze seriozní a příjemné vystupování Oprávnění na VZV zařídíme, není podmínkou. Výhody: stravenky, slevy na zboží a služby, výkonnostní prémie, možno i na zkr ...
týden