Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Karviná
Zveřejnil:
Úřad práce Karviná
Může se Vám hodit:
Prodavač Karviná

Volné pracovní místo prodavači

11.10.2016
SUPER PET , a.s.
Místo pracoviště
Havířov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Prodejna bude nově otevřená ul. U stadionu-Havířov
Náplň práce:
Oslovování, obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům;
Doplňování zboží a péče o vzhled prodejny i nabízená zvířata
Práce za pokladnou, práce s hotovostí
KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail

Podobné nabídky práce

Obsluha čerpacích stanice
pracovní doba od 5.00 hod. do 13.00 hod.; 13.00 hod. do 21.00 hod.; vzhledem k pracovní době práce vhodná pro zájemcem bytem Karviná a blízkého okolí; požadavky: komunikativní typ, vstřícné vystupování, práce s penězi, výhodou: v ...
Eva Porembská Ostravská 748/6, Karviná Plný úvazek
týden
obsluha půjčovny nářadí
Požadujeme: -min. SŠ, praxe v oboru výhodou, ne podmínkou -znalost elektrického a motorvého nářadí velkou výhodou -komunikativnost, prodejní a obchodní dovednosti, zodpovědnost -schopnost práce v kolektivu a účení se nových věcí - ...
HR systém, s.r.o. Odlehlá 1150/10, Havířov Plný úvazek
týden
Prodavači potravinářského zboží
Práce v potravinářské samoobsluze, práce na obsluhováných úsecích lahůdek, zeleniny. Po případném zapracování na úseku uzenin. Možná i práce na pokladně. KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo e-mailem ...
Erich Hanusek 1. máje 636, Bohumín Zkrácený úvazek
týden
Prodavač smíšeného zboží
KONTAKT: předem dohodnout schůzkue-mailem nebo telefonicky
APETIT Pipreková s.r.o. tř. Osvobození 1768/4, Karviná Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
týden
Alena Oleksiaková tř. Dr. E. Beneše 194, Bohumín Plný úvazek
aktivní
zástupce vedoucí prodejny Planeo Elektro
KONTAKT: životopis zasílat na e-mail
FAST ČR, a.s. Nádražní 1939/4, Karviná Plný úvazek