Volné pracovní místo  Prodavač/ka do trafiky

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 13 500 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: náměstí Družby 1234/15, Ostrava - Poruba

V případě zájmu volejte od 8.00 do 20.00 hod. na tel.: použijte odpovědní formulář nebo pište na e-mail: použijte odpovědní formulář
Po tel. domluvě možnost osobní schůzky.

Pracovní náplň:
Obsluha zákazníka, znalost remitend tisku novin a časopisu, obsluha terminálu Sazky, poznání portfolia cigaret a doplňkujícího sortimentu, dále přebírání a kontrola zboží a oceňování.
Důležité práce na PC, pracujeme v novém systému reg. pokladen a systému pohoda. Na terminál Sazka jsme ochotni školení zajistit, ale opravdu potřebujeme zájemce se zkušenosti v této oblasti. Komunikativnost, vstřícnost, usměvavost výhodou.

Nabízíme:
Prémie, ohodnocování tržbou, vouchery.

HPP na dobu neurčitou.
Uvedená mzda je v čistém (11.500 - 13.000,- Kč).

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016