Volné pracovní místo  Prodavač/ka občerstvení

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 90 Kč / hodinu

Lokalita: Olomouc a okolí; Galerie Moritz - prodej palačinek; areál univerzity vysokoškolských kolejí (kluby, diskotéky, kulturní akce, vánoční trhy,...) - prodej rychlého občerstvení, diskotéky (S Club); koupaliště Majetín.
Možnost přivýdělku v jiných městech (Přerov, Prostějov a okolí) - prodej klobás, hot dogů, bramboráků - doprava zabezpečena.

Náplň práce:
  • prodej a příprava rychlého občerstvení v nekrytém pojízdném stánku v atraktivním prostředí (festivaly, koncerty, diskotéky, obchodní galerie, trhy a jiné kulturní a propagační akce).
  • práce s mobilní prodejnou
  • práce s hotovostí
  • inkasování plateb od zákazníků

Požadujeme:
  • potravinářský průkaz
  • minimální věk 18 let
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • přiměřená fyzická zdatnost
  • odpovědnost
  • chuť učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou) není nutností
  • organizační schopnosti
Práce je vhodná i pro zdatnější důchodce nebo osoby ZTP.

Nabízíme:
  • práce v zajímavém prostředí (festivaly, koncerty, trhy, hody aj.)
  • získání nových zkušeností a dovedností
  • rozvoj osobnosti
  • mzda 90,- Kč/hod. + 10,- Kč/hod. odměna (pohyblivá složka)

Kontakt je možný telefonicky, emailem nebo osobně na adrese 17 listopadu 1126/43, Olomouc.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2018