Volné pracovní místo  prodavač/ka oddělení železářsví

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vaše úkoly a pracovní náplň:
  • dvousměnný 8h provoz
  • čeká na Vás pestrá práce
  • budete komunikovat se zákazníky a starat se o jejich spokojenost

Váš profil:
  • příjemné a vstřícné vystupování Vám není cizí
  • k práci přistupujete zodpovědně a s nasazením
  • uvítáme zkušenosti v obchodu, nejsou pro nás však rozhodující
  • z Vaší strany uvítáme časovou flexibilitu a týmovost
  • práce s PC

Nabízíme:
  • atraktivní mzdu (složena ze základního platu + osobní ohodnocení) až 16 000,-
  • všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
  • jednáme fér - díky elektronické evidenci docházky žádná Vaše odpracovaná minuta nezůstane bez odměny
  • dostanete možnost k vlastnímu rozvoji v podobě kariérního růstu
  • firemní benefity v podobě: zaměstnaneckých slev 20% na zboží, dotované stravování (denní možnost výběru z 5 jídel)

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 26.9.2016