Volné pracovní místo  Prodavač/ka pokladní České Budějovice

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–15 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme vhodné zaměstnance do Českých Budějovic na pozici PRODAVAČ/KA – POKLADNÍ
Náplň práce:
  • obsluha zákazníku na pokladně
Požadujeme:
  • minimální věk 18 let
  • SOU výuční list - prodavačka/pokladní - není podmínkou
  • pozitivní vztah k zákazníkům
  • ochotu pracovat a učit se
  • praxe v maloobchodě na pozici pokladní nebo prodavač/ka výhodou
  • spolehlivost a příjemné vystupování
  • potravinářský průkaz podmínkou!
  • trestní bezúhonnost
Nabízíme:
  • zaměstnání na HPP - možnost přestupu mezi kmenové zaměstnance
  • platové ohodnocení 13000 Kč brutto/měsíc při plném fondu pracovní doby
  • zázemí stabilní české společnosti
  • odborné zaškolení
  • příjemný kolektiv zaměstnanců
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2015 do 31.3.2016