Volné pracovní místo  Prodavač/ka, pokladní - prac. Hodonín

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 16 298 Kč / měsíc

Jako prodavač/pokladní jste srdcem naší prodejny. Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste motorem, díky kterému funguje tak, jak má.

Místo výkonu práce: Hodonín.

Náplň práce:
  • pokladní činnost
  • doplňování zboží na prodejní ploše
  • dopékání pečiva a jeho doplňování

Váš profil:
  • středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání
  • zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou
  • ochota k fyzické práci
  • flexibilita, práce na směny - úvazek 35 hod./týdně (kombinace směn v rozmezí 5:00 - 22:00 hod.)

Nabízíme:
  • od počátku zajímavé mzdové ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • propracovaný systém zaučení
  • možnost částečného úvazku
  • 2 dny v týdnu volné

Vaše životopisy zasílejte na email: použijte odpovědní formulář Přehled volných míst najdete i na našich internetových stránkách použijte odpovědní formulář v sekci kariéra, přes které také můžete zaslat svůj životopis přímo na danou pozici.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 19.12.2016