Volné pracovní místo  Prodavačka potravinářského zboží typu MASNA/UZENINY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Náplň práce: prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se, praxe v prodeji masa min. 3 roky podmínkou, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme: práci pro stabilní českou společnost, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
První kontakt pouze telefonicky nebo emailem.
Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář , v pracovních dnech od 8-17hod
Před osobní návštěvou s doporučenkou je NUTNÉ si schůzku domluvit telefonicky!
Místo výkonu práce: Žižkovo nám. 74, Čáslav

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017 do 31.1.2018