Volné pracovní místo  Prodavač/ka textilního zboží

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
  • Náplň práce: obsluha zákazníků, přebírka a uspořádání zboží, spolupráce při nákupu zboží, další drobné činnosti spojené s prodejnou a prodejem…
  • Požadavky: profesionální komunikaci při osobním kontaktu se zákazníky, přívětivé, vstřícné a ochotné vystupování k zákazníkům i spolupracovníkům, zájem o sortiment textilu (zejména bytový textil, dětský textil, metráž a galanterie) a bohaté zkušenosti s nakupováním v obchodech s textilem, pečlivost, pracovitost, svědomitost, zodpovědnost a schopnost logického myšlení
  • Výhodou: zkušenosti s maloobchodním prodejem, zájem o šití a výrobky z textilních materiálů, znalost práce s PC a internetem.
  • kontakt osobně na pracovišti Po-Pá v době 8:00-17:00 hod., nebo písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář popř. kontakt telefonicky Po-Pá v době 7:00-19:00 hod.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016