Volné pracovní místo  PRODAVAČ/KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prodejna s dárkovým zbožím přijme prodavače/prodavačku
POŽADUJEME: zákldní znalost NJ, flexibilitu a kreativitu, dobrý zdravotní stav
VÝHODOU: zkušenosti a praxe na stejné pozici
NÁPLŇ PRÁCE: aranžmá obchodu s dárkovým sortimentem, pultovní prodej zboží
NABÍZÍME: samostatná práce, stabilní pracovní místo a jistotu dlouhodobého zaměstnání, možnost ubytování zdarma po dobu práce přímo (pouze ženy), možnost individuálního rozvrhu směn dle domluvy, stravování za zvýhodněnou cenu, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů.

V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém jazyce na e-mail: použijte odpovědní formulář nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás. Při dalších dotazech kontaktujte provozní Ing. Nechvátalovou na tel.: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Benefity

  • Ubytování - zdarma - pouze pro ženy

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 28.5.2020