Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Strakonice
Zveřejnil:
Úřad práce Strakonice
Může se Vám hodit:
Prodavač Strakonice

Volné pracovní místo prodavač/ka

3.11.2016
OLYMPIA PAPÍR s.r.o.
Místo pracoviště
Bezděkovská 30, Strakonice II, 386 01, Strakonice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Možnost práce na zkrácený úvazek. Vhodné pro osoby OZP.
Předpokládaná pracovní doba od 7:00–17:00hod. nebo dle domluvy
KONTAKT: Wallenfelsová Erika, e-mail:  poslat email

Benefity

  • Podnikové stravování – stravenky
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

prodavač, skladník
Prodej spojovacího materiálu a nářadí, komunikace se zákazníkem, obsluha počítače, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonost, časová flexibilita, vyučení ve strojírenském nebo podobném oboru, obsluha manipulační ...
Josef Bambásek a.s. 162, Řepice Plný úvazek
týden
prodavač/ka do bufetu
Dvousměnný provoz, požadujeme zdravotní průkaz Pracovní doba: 5:30-13:30hod./ 7:30-16:30 hod. KONTAKT: pouze e-mailem na: <!--poslatEmail--> Do předmětu zadávejte "Strakonice"
STRAVBYT s.r.o. Radomyšlská 336, Strakonice Plný úvazek
týden
prodavačka - fakturantka
Náplň práce: fakturace, prodej zboží, zadávání zboží do PC Pracovní doba od 7-16hod. KONTAKT: v případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: <!--poslatEmail--> tel.<!--poslatEmail-->paní Pilná
Rest Nápoje s.r.o. 164, Řepice Plný úvazek
týden
prodavačka potravinářského zboží typu MASNA/UZENINY
Náplň práce: - prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury - zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů Požadujeme: - samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochot ...
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Bezděkovská 30, Strakonice Plný úvazek
týden
prodavač/ka
Náplň práce: jednání se zákazníky, práce s pokladnou a terminálem POŽADAVKY: příjemné vystupování, znalost českého nebo slovenského jazyka KONTAKT: Plačková, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
RJ Enterprise s.r.o. Strakonice Plný úvazek
týden
prodavač/ka - pokladní
Přijmeme prodavače/ku - pokladní na HPP do prodejny hraček ve Strakonicích. Požadujeme: flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientaci na zákaz ...
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. Katovická 1306, Strakonice Plný úvazek
týden