Volné pracovní místo  Prodavač/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 400–25 000 Kč / měsíc

Uchazeč pošle životopis paní Korbelové na uvedený e-mail, ta si potom domluví termín osobní schůzky. Výběrové řízení probíhá v Plzni v prodejně na Rokycanské.
Informace: tel. použijte odpovědní formulář (po - pá 8-16 hodin), e-mailem použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
průběžné doplňování regálů, starost o kvalitní prezentaci zboží, zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží, komunikace se zákazníky.
Požadujeme:
SO s výučním listem, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme:
HPP, nadstandardní mzda: tarif + garantované prémie + obratové prémie + prémie za zprostředkování prodej + dodatečné prémie; stravenky
Nástup možný ihned!

Otevírací doba. 8:00 - 20:00
Pracovní doba: 12ti hodinové směny, SO, NE
Směny plánuje vedoucí prodejny, jsou nepravidelně rozloženy (např. 3 dny práce, 2 dny volno).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 2.1.2018 do 31.12.2020