Volné pracovní místo  Prodavač/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 400–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům
  • třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy
  • obsluha pokladny, váhy
Požadujeme:
  • spolehlivost, pracovitost, flexibilitu
  • rychlost a pečlivost při práci
  • SOU, čistý trestní rejstřík
  • praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou
Nabízíme:
  • pracoviště. Bivoj Šumperk, Vítězná ul. (prodejna v budově Kauflandu)
  • motivující mzda s prémiovou složkou až 4tis. Kč/měs.
  • stravenky a příspěvek na ošacení
  • dlouhodobá spolupráce, smlouva na dobu určitou se standardně prodlužuje na neurčito
  • stabilní prostředí české společnosti
Kontakt: telefonicky úterý a čtvrtek, e-mailem.

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, výkonnostní odměny, přísp. na ošacení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017 do 31.7.2018