Volné pracovní místo  PRODEJCE/KYNĚ nových vozů ŠKODA

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká?
  • Prodej osobních vozů ŠKODA
  • Aktivní komunikace se zákazníky, práce s databází zákazníků
  • Odborné poradenství zákazníkům při prodeji vozů
  • Provádění zkušebních jízd
  • Administrativa spojená s prodejem vozů - pojištění, financování, inzerce skladových vozů
Co od Vás očekáváme?
  • Základní technické znalosti automobilového odvětví a zájem o oblast automobilového průmyslu
  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Obchodní zkušenosti výhodou
  • Proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Znalost práce na PC
  • Profesionální příjemné vystupování a jednání se zákazníkem
Co Vám nabízíme?
  • Motivující finanční ohodnocení, které můžete ovlivnit Vašimi prodejními výsledky
  • Pravidelná školení v rámci profesního vzdělávání
  • Firemní benefity - mobilní telefon, příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky, příspěvek na oblečení
Nástup možný ihned.
Plat až 40 000,- Kč
Provoz jednosměrný
Kontakt a bližší informace - vedoucí prodeje Mgr. Pavel Košek použijte odpovědní formulář
Životopis prosím zasílat na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.3.2024