Volné pracovní místo  Prodejce letenek a cestovních služeb (vhodné i pro OZZ, OZP)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Životopis, spolu s průvodním dopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Do e-mailu prosím uveďte přesný název pozice "Pracovník pro prodej letenek".
Pozice vhodná i pro OZP. Jste-li uchazeč OZP, uveďte prosím v e-mailu druh omezení.

Pracovní náplň:
prodej letenek a doplňkových cestovních služeb (ubytování, pronájem aut, pojištění atd.)
vytváření rezervací a vystavování letenek dle požadavků klientů
práce v rezervačních systémech GDS, leteckých společností, hotelů atd.
zpracovávání běžné prodejní administrativy
obsluha klientů v kanceláři, telefonicky a e-mailem
komplexní péče o klienty

Požadujeme:
znalost rezervačního systému Amadeus nebo Galileo
příjemné, profesionální a efektivní jednání s klientem
zodpovědnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
znalost angličtiny
ochotu vzdělávat se
praxe v prodeji cestovních služeb výhodou

Nabízíme:
zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci v české firmě
zaškolení pro práci s daným segmentem zákazníka
nástupní plat 25 000 Kč + odměny
slevy na produkty společnosti (jízdenky, letenky, dovolená a další)
agentské letenky
pracoviště v Ostravě
nástup dle dohody

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Zvláštní prémie - Odměny
  • Jiné výhody - Slevy na produkty společnosti (jízdenky, letenky, dovolená a další)

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Prodejce letenek a cestovních služeb (vhodné i pro OZZ, OZP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Svoboda z SMILEX s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Prodejce letenek a cestovních služeb (vhodné i pro OZZ, OZP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.