Volné pracovní místo  PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO NÁKLADNÍ VOZY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A použijte odpovědní formulář /10/2016
Pro naši provozovnu v Zelinkovicích hledáme kolegu na pozici prodejce náhradních dílů pro nákladní vozy.
Pracovní náplň:
  • Prezentace a prodej sortimentu stávajícím a novým zákazníkům
  • Péče o stávající klientelu
  • Komunikace se zákazníky, poskytování odborných informací
  • Objednávání a prodej dílů
  • Vyhledávání dílů prostřednictví elektronických katalogů
  • Práce s firemním programem PREMIER
  • Aktivní rozvoj obchodních aktivit u stávajících i nových zákazníků
  • Zpracovávání obchodních nabídek a vyjednávání obchodních podmínek u zákazníka
  • Komplexní péče o klíčové klienty
  • Zpracování objednávek od odběratelů
  • Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
  • Orientace ve skladu náhradních dílů
  • Příjem a výdej zboží ve skladu
  • Příprava na expedici zboží přepravními službami
  • Řešení reklamací
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • ŘP sk.B
  • Technická orientace
  • Komunikační schopnosti, flexibilita
  • Samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci
  • Loajálnost a vysoké pracovní nasazení
  • Požadujeme předchozí praxi s prodejem náhradních dílů na nákladní vozy
  • Podnikavou osobnost s chutí se rozvíjet
Nabízíme:
  • Perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na životní pojištění)
  • Prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • Nástup možný ihned
  • Hlavní pracovní poměr
  • Hrubá mzda 20.000,- hrubého
Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.8.2016