Volné pracovní místo  Prodejce ojetých vozů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Společnost SAMOHÝL MOTOR a.s. - provozovna Samohýl Olomouc rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta na pozici "PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ".

Náplň práce:
  • aktivní prodej ojetých (zánovních a referentských) vozů, převážně koncernových
  • každodenní komunikace se zákazníky
  • výkup, prezentace a prodej vozů zákazníkům
  • odborné poradenství spojené s prodejem referenčních vozů
  • komplexní péče o zákazníka, vč. administrativy

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání s dopravním zaměřením
  • praxe na pozici prodejce ojetých, příp. nových vozů
  • znalost produktů financování a pojištění vozidel
  • výborné komunikační schopnosti
  • zdravé sebevědomí
  • profesionální vystupování
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, práci v moderním prostředí, zázemí silné prosperující společnosti, práci v dynamickém kolektivu, systém pravidelného školení a vzdělávání, mobilní telefon. Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 846/2, Olomouc. Kontakt: V případě zájmu posílejte své životopisy nejlépe s fotografií POUZE na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 21.11.2016