Volné pracovní místo  Prodejce v obchodech se sportovním vybavením

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRODEJCE V OBCHODECH SE SPORTOVNÍM VYBAVENÍM
Nabízíme :měsíční mzda od 17 000,- Kč + provozní bonusy + proplacená práce přesčas, celosezónní permanentka v rámci zaměstnaneckých benefitů za 500 Kč (včetně večerního lyžování), zaměstnanecké benefity v podobě zaměstnaneckého stravování, oblečení, ubytování, slev na nákup ve firemních a partnerských obchodech, konzumaci ve firemních gastroprovozech a na vybraná místní sportoviště, možnost celoroční práce, karierního růstu a dalšího rozvoje (školení osobních dovedností a jiné workshopy), možnost práce přesčas, možnost ubytování, možnost účastnit se eventů a sportovních akcí, nástup možný od 01. 12. 2017(případně dle domluvy)
Požadujeme: výborné komunikativní schopnosti, praxe v oboru výhodou, chuť samostatně se rozvíjet v oblasti znalostí a schopností potřebných v daném oboru, aktivní znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ, NJ), časová flexibilita, příjemné a vstřícné vystupování nejen před klientem, týmový duch a loajalita vůči společnosti
Pracovní náplň: realizace obchodů, samotný prodej zboží, účtování cen přes registrační pokladnu, informování zákazníků o produktech
Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu použijte odpovědní formulář v odkazu společnost - kariéra.
použijte odpovědní formulář
Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Benefity

  • Ubytování

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 2.1.2018