Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Svitavy
Zveřejnil:
Úřad práce Svitavy
Může se Vám hodit:
Prodavač Svitavy

Volné pracovní místo Prodejce ve stavebninách v Litomyšli

5.10.2016
ŠVANDA PRIMA, s.r.o.
Místo pracoviště
Sokolovská 611, Litomyšl-Město, 570 01, Litomyšl
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadovaná profese: Prodejce ve stavebninách v Litomyšli
Pracovní náplň:

  • zajišťuje přímý prodej materiálu a nářadí na prodejně
  • přijímá objednávky zákazníků
  • vyřizuje objednávky, vystavuje a kontroluje další doklady

Požadujeme:
? min. SOU vzdělání (stavební a obchodní obor výhodou)
? znalost práce na PC komunikativní
? reprezentativní vystupování a projev aktivní
? časovou flexibilitu
? samostatnou a pozitivní osobnost
? řidičský průkaz B výhodou
? praxe v oboru stavebnictví a prodeje výhodou
Nabízíme:
? práci ve stabilní společnosti – 22 let na trhu
? práce na hlavní pracovní poměr
? možnost profesního i platového růstu
? příjemné a moderní pracovní prostředí
? individuální přístup
? dobré platové ohodnocení včetně proplácení přesčasů
? odměny a benefity pro stálé zaměstnance