Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Louny
Zveřejnil:
Úřad práce Louny
Může se Vám hodit:
Prodavač Louny

Volné pracovní místo prodejce

7.12.2016
IZOMAT stavebniny s.r.o.
Místo pracoviště
Cítolibská 2648, Louny, 440 01, Louny
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Cítolibská 2648 Louny
Co Vás čeká

Prodejce/prodejkyně ve stavebninách zajišťuje prodej zákazníkům na prodejně, poskytuje jim odbornou péči a poradenství v oblasti použití nabízených stavebních a izolačních produktů.
Plní ostatní povinnosti určené nadřízeným dle specifických potřeb prodejny.
Jaké znalosti, dovednosti nebo zkušenosti byste měli mít

Svědomitost a zodpovědnost
Technické uvažování
Schopnost rychle kalkulovat požadované objemy a hmotnosti
Zkušenosti s prací na počítači
Základní znalost stavebních materiálů
Příjemné vystupování vůči zákazníkovi
Výhodou bude, pokud
Máte zkušenost s prodejem stavebnin nebo znáte stavební materiály
Jste vyučen ve stavebním nebo příbuzném oboru
Co Vám můžeme nabídnout

Zázemí renomované společnosti
Dobré finanční ohodnocení
Příjemný kolektiv
mzda dohodou od 20000 dle odvedených výkonů, praxe
Nástup možný dohodou

zázemí renomované společnosti, dobré finanční ohodnocení, příjemný kolektiv
zaměstnanecké výhody, stravenky, sleva na firemní výrobky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

první kontakt emailem na adrese poslat email telč.  poslat email