Volné pracovní místo  Prodejce/kyně do velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem Plzeň

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na email: použijte odpovědní formulář
Přijmeme na HPP prodejce/kyni do velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem Plzeň
Náplň práce: obsluha zákazníků, práce se čtečkou čárových kódů, příprava zakázek, manipulace se zbožím, vyskladňování a příjem zboží
Požadujeme:
vyučen v oboru elektro výhodou - vhodné i pro absolventy, znalost elektroinstalačního materiálu výhodou, znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost
Nabízíme:
mzda od 20 000,- Kč dle praxe, motivující mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody (možnost systematického odborného rozvoje, stravenky),smlouva na trvalý pracovní poměr, jednosměnný provoz
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědi na tento inzerát či zasláním životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních dat dle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí jeden rok.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.9.2016