Volné pracovní místo  prodejce/prodejkyně ve stavebninách

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Veselí nad Moravou, Hutník 1048
náplň práce: zajištění prodeje zákazníkům na prodejně, poskytování odborné péče a poradenství v oblasti nabízených produktů, vystavování prodejních dokladů, plnění ostatních povinností určených vedoucím pracovníkem
požadujeme: zkušenosti s prodejem stavebních materiálů, svědomitost a zodpovědnost, technické uvažování, schopnost rychle kalkulovat požadované objemy a hmotnosti, zkušenosti s prací na PC, znalost stavebních materiálů, příjemné vystupování vůči zákazníkům
výhodou zkušenosti z oboru, praxe na stejné nebo podobné pozici, zkušenost s prodejem stavebnin nebo znalsot stavebních materiálů
nabízíme: zázemí renomované společnosti, dobré finanční ohodnocení, stravenky v hodnotě 100,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, příjemný kolektiv, sleva na firemní výrobky
nástup možný ihned
kontakt na tel. použijte odpovědní formulář nebo e-mailem použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.7.2016