Volné pracovní místo  Prodejce/prodejkyně

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
První kontakt e-mailem zaslání životopisu na použijte odpovědní formulář
Požadujeme:
o znalost stavebních materiálů, technologických postupů výhodou,
o zkušenost s prodejem stavebnin výhodou,
o uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Outlook),
o průkaz řidiče VZV výhodou.
o aktivní přístup k práci, ochotu, vstřícnost,
o komunikační schopnosti, loajalitu, flexibilitu

Náplň práce:
o prodej stavebního materiálu, tvorba cenových nabídek a odborné poradenství zákazníkům,
o vedení administrativní agendy na provozovně,
o příjem, výdej, kontrola a manipulace se zbožím,
o odpovědnost za sortiment zboží na prodejně,
o spolupráce na inventurách, měsíčních kontrolách skladu.

Nabízíme:
o mzdu 25.000 Kč - 30.000 Kč v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče
o nástup dle dohody
o spolupráci na hlavní pracovní poměr
o pracovní poměr na dobu neurčitou (první smlouva na dobu určitou 1 rok)

Zaměstnanecké výhody: Sleva na firemní výrobky, příspěvek na dovolenou, školení, firemní akce

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016 do 31.7.2017