Volné pracovní místo  Prodejci a projektanti kuchyní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Řepov č.p. použijte odpovědní formulář Mladá Boleslav 1
Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
  • poradenství klientům při výběru nábytku (kuchyně, interiérů) a doplňků
  • zpracování návrhu do požadovaného prostoru
  • poradenství a prodejní argumentace o kvalitě zpracovaného návrhu
  • zajištění obchodní agendy při vytváření zakázek
  • komunikace s dodavateli a výrobou

Požadujeme:
  • klademe velký důraz na vysokou úroveň komunikace a příjemné vystupování, schopnost
přesvědčit zákazníka, najít a zdůraznit mu optimální variantu řešení, obchodní talent, zájem o design, architekturu, styl, bydlení a interiéry
  • uživatelskou znalost práce na PC,znalost grafických programů Kitchendraw a Arcon výhodou
organizační schopnosti pro řízení zakázek
  • praxe vítána

Nabízíme:
  • tvůrčí a zajímavou práci v příjemném prostředí
  • zaměstnání ve stabilní, zavedené a rostoucí firmě

Další informace
  • Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.2.2017