Volné pracovní místo  Prodejci nákladních a užitkových vozidel

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
-Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
-Samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových automobilů
-Informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické veřejnosti
-Technická, cenová a formální příprava nabídek -Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
-Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
-Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, atd.)
-Práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků
-Monitoring situace na trhu, reporting do centrály

Požadujeme
-SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
-Praxe na obdobné obchodní pozici
-Aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi
-Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled
-Samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti
-Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office); výhodou znalost systému SAP
-ŘP sk. B (C výhodou)
-Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek

Nabízíme
-Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
-Výborné zázemí pro obchodní činnost - mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru
-Možnost osobního rozvoje a profesního růstu - systém produktových školení, tréninky
-obchodních dovedností
-Motivující finanční ohodnocení (provize)
KONTAKT:
telefonicky (7:00 - 15:30) nebo e-mailem dohodnout osobní schůzku

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.11.2016