Volné pracovní místo  Prodejci se zaměřením na on-line (Sales Manager)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prodejci se zaměřením na on-line (Sales Manager)

Pro společnost, která má tradici přední evropské firmy v oblasti direct marketingu (v ČR a SR od 1991), hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Manager / obchodní zástupce, se zaměřením na on-line marketing

Náplň práce:
aktivní prodej nového produktu spojeného s databázemi
akvizice nových zákazníků zejména Praha a okolí, celá ČR
prezentace, konzultace, nabídky
podíl na tvorbě marketingových akcí
perspektivně key account management

Požadavky:
vzdělání: SŠ/VŠ
orientace v oboru: reklamní trh / direct marketing /on-line
praxe: (na pozici, nebo v oboru): 2 roky obchodní praxe
jazyky: domluvit se německy je výhoda, případně anglicky
výborné komunikační a prezentační dovednosti
spolehlivost, přesnost
schopnost kreativní samostatné práce i týmový duch
ambice profesního růstu

Nabízíme:
fixní plat + měsíční bonus podle dosažených výsledků
profesní růst
benefity (mobil, stravenky…), firemní akce
účast ve firemním vzdělávání
práce na HPP v Praze
nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název "Pozice prodejce".

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2015