Volné pracovní místo  Product Engineer - elektrotechnika

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Požadujeme: SŠ / VŠ se zaměřením na elektrotechniku, 3-5 let zkušeností v oblasti automobilového průmyslu, znalost programování C++, Labview, plynulá znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničím)
Náplň práce: Monitoring dat získaných testováním výrobku. Plánování dalšího testování produktu. Koordinace komunikace mezi vývojovým centrem senzorů s výrobou . Vedení analýz a tvorba nápravných opatření Technická podpora při jednání se zákazníkem. Participace na změnových řízeních
Nabízíme: Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi. Motivující systém odměňování a benefitů. Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí. Nástup možný ihned. Pracoviště Trutnov

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.1.2015