Volné pracovní místo  Product Engineer

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 44 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POŽADAVKY: vzdělání VŠ - textilní obor, výborná znalost AJ
Náplň práce:
  • Zodpovídá za technický projekt
  • Technická spolupráce se zákazníkem, CBU s dodavateli, včetně specifikací nutných pro rozvoj
  • Příprava, realizace a dokumentace technických postupů a řešení
  • Zodpovídá za dokončení a nebo spolupráci v rámci kvalitativních preventivních procesů (např. D-FMEA), které jsou realizovány inženýrským týmem.
  • Návrhy a formulace konceptů, inženýringových plánů a předpokladů nákladů
  • Tvorba technické dokumentace pro zákazníky a dodavatele
  • Tvorbu a nebo spolupráci při realizaci Bill-of-Material, výkresy a dokumentaci včetně požadovaných povolení
  • Tvorba zpráv o dokončení designu (příprava, tvorba, dokumentace)
  • Zodpovědnost za vývoj vzorků pro OEM a také dle požadavků SCH
  • Řídí testování textilií
  • Aktualizace složek projektů, ve kterých jsou konkrétní technické dokumenty v souladu s daným projektem
  • Zajišťování dodávky prototypů zákazníků, společně s dokumentací
  • Spolupráce při řízení změn
Zaměstnanecké výhody: 25 dní řádné dovolené, podnikové stravování
KONTAKT: Hermanová Marie, e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované vzdělání

  • Textilní inženýrství

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017