Volné pracovní místo  Produkční operátor

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 13 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: plnění chemických přípravků do distribučních obalů, etiketování, označování sériovými čísly a ukládání přípravků na palety k distribuci; kontrola čistoty obalů, kvality materiálu a dodržování technologického postupu a přesné dávkování surovin, informování vedoucího provozu o zjištěných anomáliích v průběhu činnosti.
Požadujeme: vyučení, pečlivost, samostatnost,spolehlivost, dobrý zdravotní stav, zkušenosti s výrobou v chemickém průmyslu výhodou.
Nabízíme: mzdu 13 000,- Kč., podnikové stravování, pracovní dobu: 1. týden: od 06:00 do 14.30 hod, 2. týden: od 12:00 do 20:30 hod.
Kontakt na uvedené adrese - osobní pohovor.

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016 do 3.3.2017