Volné pracovní místo Produkční

12.10.2017
3dot a.s.
Místo pracoviště
Nádražní 25, Hrušovany u Brna, 664 62, Hrušovany u Brna
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
18 000 Kč - 25 000 Kč / měsíc
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 16.10.2017

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem.
3dot a.s. společnost působící v oblasti velkoplošného tisku hledá:
POZICE: produkční
Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ
  • obchodní duch, snaha se učit
  • orientace v oblasti tisku, polygrafie, technické obory výhodou ale není nezbytností
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti, týmová spolupráce
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, odolnost proti stresu, orientace na výsledek, vysoké pracovní nasazení
  • kreativní přístup k práci, dravost
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • aktivní práce se stávajícími zákazníky
  • vyhledání dalších směrů obchodu, produkce a oslovení těchto oborů
  • koordinace projektů v oblasti tiskové produkce, grafiky až po realizaci
  • práce v terénu – zaměření, kontrola instalací
  • komunikace s klienty (kalkulace, objednávky)
  • komunikace s tiskárnou, grafickým studiem a dodavateli
  • fakturace a pohled nad pohledávkami
  • nezbytná administrativa

Nabízíme:

  • možnost osobního a profesního růstu, práce v mladém kolektivu
  • nestereotypní denní práce, přehled v celé šíři reklamní produkce
  • práce na velkých zákaznících, zahraničních zakázkách
  • přátelské a neformální pracovní prostředí
  • práce na HPP případně na (ZL)
  • firemní mobil, notebook, firemní auto po zaučení pro denní využívání- schůzky, produkci, rozvozy, pracovní cesty
  • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Orientační plat: 18 000 – 25000 Kč / měsíčně dle zkušeností, rychlosti zaučení, následně dohodou
Nástup možný ihned
Kontaktní osoba: Eva Kučerova, poslat email

Místo výkonu práce: Hrušovany u Brna, Nádražní 25
Dostupnost: vlakem, autobusem, autem
Vlakové a autobusové spojení přímo před firmou
vlakem z Brna z Hlavního nádraží – Modřice – Rajhrad- Hrušovany u Brna- 15 min po 20 minutách
Vlak S3 Břeclav- Podivín – Zaječí – Hrušovany u Brna
Vlakem S3 Kuřim -Tišnov – Kuřim – Brno – Hrušovany u Brna po 20 minutách
Autobusy – 521, 522, 151, 154 – Židlochovice, Hustopeče, Blučina, Měnín, Diváky, Křepice ..
Autobus 523 – Pohořelice – Smolín – Medlov – Hrušovany u Brna
Autobusy 154 Ivančice – Moravské Bránice – Dolní Kounice- Hrušovany u Brna
Autem z Brna – 15 minut nebo s kolegy – výjezd Vídeň- Vídeňská – sjezd dálniční Hrušovany u Brna, nedálniční Rajhrad – stará dálnice – Hrušovany u Brna

Nabídky a životopisy prosím zasílejte pouze na E-mail:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Ing. Eva Kučerová (3dot a.s.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti 3dot a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost 3dot a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.