Volné pracovní místo  Produkt Technik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Požadujeme : SŠ/VŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou, pokročilá znalost AJ nutností, znalost práce na PC (MS Office, SAP, SFNG), zodpovědnost, asertivita, odolnosti vůči stresu, orientace na detail, dobré komunikační schopnosti
Náplň práce : podpora výroby na základě úkolů doručených od Produkt inženýra, organizace oprav, přímá podpora výroby, ověřování procesu změn, reporting na denní bázi, tvorba, tisk a kontrola štítků a údržba nastavení tiskáren, aktivní spolupráce s ostatními odděleními při řešení problémů, jde o z části manuální práci a práci ve stoje
3PAR produkt technik je zodpovědný za vytváření nákresů v programu MS Visio Drawing, instalaci hardwaru a disků tak, aby se splnily požadavky zákazníka a pracovat podle určených procesů a procedur. Politika kvality se dodržuje tak, aby Foxconn dodával produkty včas a s největší kvalitou.
v případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář případně volejte na tel.č.: použijte odpovědní formulář , Kateřina Kounická

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.1.2015