Volné pracovní místo  Produktový manager/ka pro eko/toxikologické testování a analytiku pro VUOS a.s.

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce v Pardubicích - Rybitví
Pracovní náplň
" Obchodní činnosti v oblasti prodeje služeb v segmentu analytická chemie, eko/toxikologie
" Vedení obchodních jednání ze zákazníky
" Příprava obchodních případů ve spolupráci s odbornými útvary VUOS
" Příprava cenových nabídek
" Uzavírání objednávek a smluv se zákazníky ve spolupráci s odbornými útvary VUOS
" Koordinace průběhu obchodních případů s odbornými útvary VUOS
" Udržování kontaktu a péče o stávající zákazníky
" Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Požadujeme
" VŠ vzdělání v oblasti chemie, farmacie, toxikologie nebo podobné, obchodní praxe výhodou
" Aktivní znalost AJ podmínkou
" Aktivní přístup, odpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
" Řidičský průkaz skupiny 'B'
" Uživatelská práce na PC, MS Office
" Ochota cestovat v rámci obchodních jednání
Zaměstnanecké výhody:
" rozsáhlé možnosti osobního rozvoje a profesního růstu
" možnost zajímavé práce na špičkové analytické technice
" prostor pro využití získaných zkušeností a schopností
" široké vzdělávací příležitosti
" komplexní systém zaměstnaneckých benefitů
" místo výkonu práce v Pardubicích - Rybitví
" nástup možný ihned, případně dle dohody
" poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.10.2017