Volné pracovní místo  Produktový manažer v oblasti IT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–23 000 Kč / měsíc

SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již téměř 25 let. Novým zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní prosperující firmy, profesní růst, možnost získání kvalifikace v atraktivním oboru, přístup k nejmodernějším technologiím, práci v mladém kolektivu a po zapracování motivující finanční ohodnocení, zajímavý balíček benefitů a školení.

Koho hledáme?
Hledáme komunikativní, logicky uvažující a spolehlivou osobnost s přehledem v oboru IT. Pokud jste k tomu středně pokročilý v anglickém jazyce, máte řidičský průkaz sk. B a jste pracovití, tak jste možná právě vy tím ideálním kandidátem na tuto pozici. Nevadí nám, že nemáte potřebné pracovní zkušenosti nebo jich máte málo. Vše potřebné Vás během zkušební doby naučíme. Stačí nám Váš opravdový zájem a chuť u nás pracovat.

Co Vás čeká?
Po zaškolení na pozici Produktového manažera budete komplexně pečovat o svěřené portfolio produktů, komunikovat s dodavateli, poskytovat odborné informace obchodním partnerům, nakupovat zboží, vytvářet ceny a optimalizovat skladové zásoby, marketingově podporovat svěřené produkty.

Nástupní plat je od 15 do 23 tis. Kč, dle relevantních pracovních zkušeností.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.7.2016