Volné pracovní místo  Produktový specialista

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–43 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Za Brumlovkou 266/2, Praha 4
kontakt: Frásová Petra, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Chceš se stát součástí úspěšného obchodního týmu? Přidej se k nám a využij své komunikační a obchodní schopnosti ve spojení s výhodami silného a úspěšného hráče na telekomunikačním trhu.
Hledáme aktivní, samostatnou, příjemnou osobu, která se nebojí komunikovat.
Co bude Vaším úkolem:
o Navazování nových obchodních vztahů ve svěřeném regionu
o Propagace a prodej produktů O2 - internet, O2TV, mobilní internet, volání a další

Co má a umí ten/ta, koho hledáme:
o Zájem o telekomunikace a moderní technologie (např. práce na tabletu, využívání aplikací)
o Prodejní zkušenosti výhodou
o Komunikativnost a ochota učit se nové věci
o Chuť reprezentovat značku O2
Nabízíme:
o Velmi dobré a motivující finanční ohodnocení
o Flexibilní pracovní doba
o Zajímavé benefity: tablet, dresscode, firemní telefon a slevy na služby a produkty (neomezené volání, zvýhodněný internet na doma, O2 TV) i pro rodinu a kamarády
o Podpora ze strany zkušenějších kolegů a seniorního manažera

Vhodné i pro absolventy!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 25.7.2016