Volné pracovní místo  Professional Service Technician

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hlavní odpovědnosti a náplň práce:
o Zajišťuje servis zařízení v oblasti komerčního chlazení u významných obchodných a průmyslových klientů.
o Diagnostikuje přidělené poruchy a odstraňuje je.
o Provádí preventivní, záruční prohlídky a revize.
o Komunikuje s prodejním technikem, předává hotové zakázky.
o Zodpovídá za včasné zpětné hlášení o provedení práce a dává zpětnou vazbu o stavu technologií.
o Řádně a včas zpracovává podklady o provedené práci (opravné listy, týdenní výkaz práce apod.).

Požadované znalosti a dovednosti:
o min. SŠ nebo vyučení v elektro oboru,
o min. platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6,
o zkušenosti s technickými revizemi, opravami min. 1 rok ,
o řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič,
o flexibilita - ochota cestovat po svěřeném regionu, pohotovost v případě nenadálých a urgentních oprav u zákazníka.
o certifikace na F-plyny- výhodou

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, flexi pass, 5 týdnů dovolené, 3 SickDays

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2021

Máte zájem o nabídku Professional Service Technician?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Adamírová Kateřina z Carrier chladicí technika CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Professional Service Technician

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.