Volné pracovní místo  Programátor automatické optické inspekce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • SŠ popř. VŠ vzdělání (výhodou obor elektrotechnický - zaměření slaboproudá elektronika)
  • zkušenosti s výrobním procesem elektroniky
  • znalost elektrotechnických součástek výhodou
  • praktické zkušenosti s pájením a osazováním desek jsou výhodou
  • zápal pro elektroniku
  • znalost AJ v rozsahu čtení a porozumění technické dokumentaci
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • flexibilita a stresu odolnost
  • samostatnost a současně schopnost pracovat v týmu, spolehlivost

Pracovní náplň:
  • programování systémů optické kontroly
  • analyzuje a opravuje závady na deskách plošných spojů
  • účast na rozjezdu výroby jednotlivých projektů
  • tvorba úprav dle požadavků zákazníka
  • kontrola dodržování technologických postupů
  • optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
  • práce s IS Helios

Nabízíme:
  • možnost důkladného zaučení a získání praxe
  • zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
  • příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
  • zaměstnanecké benefity
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • široká odborná základna v rámci holdingu

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstnanecké benefity adekvátní finanční ohodnocení

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2018 do 31.1.2019